Wydarzenie promocyjne Targów CISCE oraz dzień współpracy z CCPIT w Polsce

CCPIT jako największa agencja promocji handlu zagranicznego i inwestycji w Chinach, utrzymuje bliskie relacje z odpowiednimi organizacjami międzynarodowymi, globalnymi agencjami promocji handlu i inwestycji, stowarzyszeniami biznesowymi i społecznością biznesową oraz organizuje różne formy wymiany i współpracy gospodarczej.  Jest zaangażowana we wzmacnianie dwustronnych i wielostronnych stosunków gospodarczych i handlowych oraz promowanie światowego dobrobytu gospodarczego.

W tym miejscu chcielibyśmy przedstawić targi China International Supply Chain Expo (CISCE), organizowane przez CCPIT na bezpośrednie zlecenie Rządu Chińskiego, które odbędą się w Pekinie w Chinach w dniach od 28 listopada do 2 grudnia 2023 roku. W związku z tym serdecznie zapraszamy do udziału w naszym wydarzeniu promocyjnym CISCE, a także w Dniu Współpracy z CCPIT w Polsce.

Wydarzenie promocyjne odbędzie się 6 lipca (czwartek) o godzinie 10:00 w Hotelu Radisson Collection przy ul. Grzybowskiej 24 w Warszawie i będzie prowadzone w języku angielskim oraz polskim. W wydarzeniu wezmą udział przewodniczący CCPIT oraz radca Ambasady Chin w Polsce. Przedstawione zostaną najważniejsze informacje dotyczące Targów CISCE oraz udzielone zostaną odpowiedzi na pytania zadane przez uczestników

Poniżej do pobrania materiał koncepcyjny Targów CISCE: