Misja polskich przedsiębiorców na targi China International Supply Chain Expo

Targi China International Supply Chain Expo (CISCE), organizowane przez CCPIT na bezpośrednie zlecenie Rządu Chińskiego, odbędą się w Pekinie w China International Exhibition Center (Shunyi Venue) w dniach od 28 listopada do 2 grudnia 2023 roku.

Temat pierwszej edycji Targów CISCE brzmi “Connectng the World for a Shared Future“. W odróżnieniu od tradycyjnych targów, jest to otwarta międzynarodowa platforma, która integruje sektory upstream, midstream i downstream, łączy małe, średnie i duże przedsiębiorstwa oraz promuje współpracę między przemysłem, środowiskiem akademickim, badaniami i ułatwia interakcje między przedsiębiorstwami chińskimi i zagranicznymi.

Pierwsza edycja Targów CISCE ma na celu zapewnienie nowej, wysokiej klasy platformy dla przedsiębiorstw, aby rozszerzyć współpracę handlową i inwestycyjną, łączyć innowacje i uczyć się od siebie nawzajem. Czołowi gracze zostaną zaproszeni do zaprezentowania swoich najnowszych osiągnięć w zakresie badań naukowych, technologii, sprzętu, zastosowań itp., a także trendów rozwojowych.

W trakcie Targów odbędzie się także 6 forów tematycznych z dziedzin:

  • Inteligentne pojazdy
  • Zielone rolnictwo
  • Czysta energia
  • Zdrowe życie
  • Technologie cyfrowe
  • Usługi łańcucha dostaw.

Poza wyżej wymienionymi forami tematycznymi odbędzie się oficjalna ceremonia otwarcia, sesje B2B Matchmaking, seminaria branżowe, premiery nowych produktów oraz wiele innych.

Więcej informacji na temat CISCE znaleźć można na stronie internetowej oraz w broszurze informacyjnej:

W związku z rangą powyższego wydarzenia, Polsko-Chińska Główna Izba Gospodarcza planuje zorganizować misję polskich przedsiębiorców chętnych wziąć udział w powyższych Targach zarówno jako wystawca lub gość.

Jako Izba, poza samym udziałem, możemy wesprzeć przedstawicieli polskich firm w organizacji pobytu w Chinach, podczas procesu aplikacji o wizę oraz w organizacji spotkań z chińskimi przedsiębiorcami i przedstawicielami organów państwowych. Koszty wyjazdu i pobytu pokrywa przedsiębiorca.

Prosimy o rejestrację najpóźniej do 03.11.2023

W razie pytań zapraszamy do kontaktu oraz do rejestracji poprzez poniższy formularz:

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Chcę wziąć udział w Targach CISCE jako:
Potrzebuję pomocy SinoCham w:

Kontakt: Adrian Czajka, tel.: 503 355 830, email: czajka@sinocham.pl