Seminarium Promocji Handlu i Inwestycji dla Izb Gospodarczych z Polski

O WYDARZENIU

Polsko-Chińska Główna Izba Gospodarcza zaprasza do udziału w wyjazdowym szkoleniu dla przedstawicieli izb handlowych oraz organizacji wspierających inwestycje z Polski. Szkolenie pod tytułem “Seminarium Promocji Handlu i Inwestycji dla Izb Gospodarczych z Polski” organizowane jest przez SinoCham oraz Academy for International Business Officials (AIBO), odbędzie się w Chinach w dniach 10-23.07.2024. Będzie to już trzecia edycja tego typu wydarzeń współorganizowana przez naszą Izbę. Tegoroczne wydarzenie skupione będzie na promocji współpracy inwestycyjnej i handlowej między Chinami a Polską.

Celem seminarium jest zwiększenie zrozumienia i pogłębienie przyjaźni pomiędzy uczestnikami poprzez wzajemne uczenie się i wymianę, a także stworzenie platformy międzynarodowej współpracy pomiędzy krajami.

Seminarium składa się z dwóch części: 

  1. Wykłady tematyczne. Wykłady obejmują przegląd uwarunkowań ekonomicznych Chin, interpretację inicjatyw związanych ze zrównoważonym rozwojem handlu i inwestycji, obecną sytuację i perspektywy współpracy gospodarczej i handlowej na linii Chiny-Polska.
  2. Spotkania terenowe Uczestnicy seminarium odbędą także wyjazdy terenowe, odwiedzą lokalne przedsiębiorstwa i przeprowadzą rozmowy z przedstawicielami władz lokalnych i liderami biznesu.

Powyższe ustalenia są wstępne mają jedynie charakter poglądowy, wersja ostateczna agendy zostanie udostępniona w późniejszym czasie.

Wszelkie koszty związane z wyjazdem (przelot Polska-Chiny-Polska, transport w Chinach, wyżywienie oraz zakwaterowanie) pokrywa ORGANIZATOR

Limit miejsc ograniczony, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

REJESTRACJA

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu