Seminarium SinoCham:  „Nowe regulacje dotyczące prawa pracy i pobytu cudzoziemców oraz ich wpływ na działalność przedsiębiorstw” oraz "Ustawa o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa i jej implikacje"

O wydarzeniu:

Aby pomóc naszym firmom członkowskim lepiej zrozumieć oraz zaadaptować się do ciągłych zmian polskiej i europejskiej polityki gospodarczej, Polsko-Chińska Główna Izba Gospodarcza planuje organizację cyklu „Seminariów gospodarczych SinoCham”. Zaprosimy naukowców z think-tanków, ekspertów prawnych, talenty biznesowe, itp… do wyjaśnienia ważnych z poziomu prowadzenia przedsiębiorstwa tematów, aby zapewnić pomoc w procesach decyzyjnych w naszych firmach członkowskich.

Pierwsze wydarzenie z tej serii w 2023 r. planowane jest na 2 marca 2023 r. Izba Gospodarcza zaprosiła ekspertów EY do dyskusji na temat „Nowe regulacje dotyczące prawa pracy i pobytu cudzoziemców oraz ich wpływ na działalność przedsiębiorstw” oraz “Ustawa o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa i jej implikacje”.

Adres:

Biuro Polsko-Chińskiej Głównej Izby Gospodarczej (Biuro przedstawicielstwa CCPIT w Polsce), ul. Królewska 18, 8 piętro

Agenda:

  • Wstęp Dyrektora Generalnego Izby, Pan Guo Peidong
  • Przedstawienie tematów oraz ekspertów, Pan Adam Brożek, Head of Corporate Development w EY
  • Temat I: „Nowe regulacje dotyczące prawa pracy i pobytu cudzoziemców oraz ich wpływ na działalność przedsiębiorstw”,
    Pan Rafał Rogala, Senior Manager w EY
  • Temat II: „Polska ustawa o bezpieczeństwie cyfrowym i jej wpływ na chińskie firmy.”,
    Pani Justyna Baniak, Partner w EY
  • Sesja Q&A
  • Poczęstunek

Parking w pobliżu sekretariatu jest stosunkowo ciasny, zaleca się korzystanie z metra lub innych środków transportu publicznego.

Firmy członkowskie proszone są o zapisywanie się na spotkanie poprzez formularz dostępny na stronie internetowej oraz zgłaszanie propozycji dotyczących tematyki i formy przyszłych seminariów Izby.

W razie pytań prosimy o kontakt z Adrianem Czajką: