Dialog SinoCham z Ministerstwem Rozwoju i Technologii

W celu zrozumienia perspektywy chińsko-polskiej współpracy inwestycyjnej i handlowej w postpandemicznej rzeczywistości, wzmocnienia komunikacji i zrozumienia między finansowanymi przez Chiny przedsiębiorstwami a polskimi resortami oraz zapewnienia przedsiębiorstwom platformy dialogu Polsko-Chińska Główna Izba Gospodarcza organizuje spotkanie z przedstawicielem Ministerstwa Rozwoju i Technologii, Panem Ministrem Grzegorzem Piechowiakiem. Wydarzenie odbędzie się w dniu 10 listopada 2022 r. Będzie to trzeci Dialog między firmami członkowskimi SinoCham i przedstawicielami rządu RP.
To wydarzenie jest pierwszym dialogiem politycznym i biznesowym na wysokim szczeblu prowadzonym przez naszą Izbę w trybie offline od czasu epidemii. Spotkanie jest skierowane do przedstawicieli firm członkowskich. Zapraszamy do aktywnego udziału w dialogu, w związku z czym prosimy o wcześniejsze przygotowanie pytań do Ministra.

GRZEGORZ PIECHOWIAK (fot. MPiT)

Ważne informacje:

  1. Podczas spotkania zapewnione będzie tłumaczenie konsekutywne chińsko-polskie;
  2. W trakcie wydarzenia przewidywana jest sesja Q&A, jeśli chcecie Państwo, aby moderator spotkania zadał pytanie w Państwa imieniu, prosimy o zaznaczenie tego w formularzu rejestracyjnym.
  3. W celu zapewnienia odpowiedniego efektu na miejscu prosimy o oddelegowanie na spotkanie przedstawicieli firmy (zalecane 2-3 osoby).
  4. Prosimy o pisanie i przesyłanie pytań w języku polskim (angielskim) lub chińskim.

 

Wszystkie firmy członkowskie są proszone o rejestrację przed 12 października. W ramach wątpliwości związanych z wydarzeniem oraz procesem rejestracji, zapraszamy do kontaktu z Sekretariatem Izby. Sekretariat postara się rozwiązać wszelkie problemy w razie konieczności  skomunikuje się z Ministerstwem Rozwoju.

Agenda (Wtępna)

 

10:30-11:00 Rejestracja na konferencję;

11:00-11:15 Przemówienie inauguracyjne;

11:15-11:30 Wystąpienie ministra;

11:30-12:30 Sesja Q&A;

12:30-14:00 Lunch

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: