window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-136525199-1');

Spotkanie SinoCham z przedstawicielami m.st. Warszawy

Polsko-Chińska Główna Izba Gospodarcza zaprasza na spotkanie z przedstawicielami władz miasta stołecznego Warszawy. Spotkanie ma na celu pomoc w zrozumieniu działań wspierających inwestycje, w tym inwestycje zagraniczne prowadzonych przez władze miasta. Odbędzie się ono 20 października 2021 roku i wezmą w nim udział specjaliści ze stołecznego ratusza. Podczas swoich wystąpień omówią politykę inwestycyjną miasta, plany rozwoju gospodarczego, możliwości inwestycyjne oraz sugestie dla firm chcących działać na terenie miasta.

Spotkanie SinoCham z przedstawicielami m.st. Warszawy​

Dodatkowe informacje:

Jako stolica i największe miasto Polski, Warszawa jest polskim centrum gospodarczym, politycznym, naukowym i transportowym. Opierając się na własnym międzynarodowym środowisku biznesowym i polityce, przyciągnęła wiele międzynarodowych firm, w tym wiele chińskich przedsiębiorstw. Według statystyk Urzędu m.st. Warszawy w mieście działa obecnie ok. 400 tys. firm. Warszawa jest jednym z pierwszych wyborów dla chińskich inwestycji w Polsce.

Agenda (Wstępna)

  1. Przywitanie gości oraz przedstawienie Izby przez Dyrektora Generalnego Izby, Pana Guo Peidong
  2. Wystąpienie Pani Karoliny Zdrodowskiej, Dyrektorka Koordynatorka ds. przedsiębiorczości i dialogu społecznego
  3. Wystąpienie Pana Piotra Paradowskiego, Naczelnik Wydziału Współpracy z Inwestorami
  4. Sesja Q&A

W razie dodatkowych pytań związanych z wydarzeniem lub procesem rejsetracji, zapraszamy do kontaktu: